Menu
 

Easton V9E hokejka

Easton je stále blíže k odhalení oficiální grafiky pro jejich nadcházející Easton hokejku. V článku před pali týdny jsme odhadovali, že objevující se zatemněná Easton hokejka bude řady Stealth, ale možná bude vše jinak a Easton uvede zároveň novou řadu Velocity do které bude tato hokejka spadat. 

Černé a oranžové barevné schéma na Easton V9E vypadá opravdu dobře, a bude pěkně ladit s bruslemi Mako, které jsou v současné době k dispozici. Ovšem oranžovou barvu má také hokejka Mako. Objevuje se i název nové hokejky - V9E ovšem těžko říct zda-li to bude oficiální název.

Zatím se toho mnoho neví o Easton V9E, ale jsou jisté náznaky, že by mohla být k dispozici s nebo bez krčku ve tvaru eliptického kužele. Je možné, že Easton V9 hokejka bude k dispozici bez eliptické kuželu, a Easton V9E jak ji vidíte na obrázku níže kde ji má v držení hráč New York Islanders, Kyle Okposo bude využívat tuto technologii eliptického kužele. Na obrázku si také můžeme všimnout této nové hokjeky v bílém provedení.

NHL hráči ji v současné době používají zatemněnou verzi této hokejky, o které jsme se zmínili o pár týdnů zpět. Očekávajte, že v přístích týdnech kdy v NHL vypukne play-off by jsme mohli být svědky již finální grafiky. Oficiální termíny uvolnění nové hokejky Easton V9E nebyly zatím oznámeny, ale dá se očekávat, že to bude na konci léta nebo na začátku podzimu.

UPDATE 2. 5. 2013

Nová Easton V9 je již připravena do hry, Kyle Okposo s ní nastoupil v dnešním utkání Play-Off proti Pittsburghu.

Foto

Dejte nám vědět v komentářích jak se Vám líbí tao nová hokeka od Eastonu.

Kompletní fotogalerie

Napiš komentář

Odeslat komentář jako host

0
podmínky.
  • Žádné komentáře nenalezeny
zpátky nahoru